Nakladač ZL 08 Agro_slider_1
Nakladač ZL 08 Agro_slider_1
Nakladač ZL 08 Agro_slider_2
Nakladač ZL 08 Agro_slider_2
Nakladač ZL 08 Agro_slider_5
Nakladač ZL 08 Agro_slider_5
Nakladač ZL 08 Agro_slider_4
Nakladač ZL 08 Agro_slider_4
Nakladač ZL 08 Agro_slider_3
Nakladač ZL 08 Agro_slider_3

Nakladač ZL 08 Agro

 Kč bez DPH

Na objednávku

Popis

Malý, ale výkonný

Tento značkový nakladač ZL 08 od firmy HZM, který ještě patří do segmentu malých nakladačů se svým výkonem a variabilitou vyrovná nakladačům středním. Svoji robustní konstrukcí představuje nakladač ZL 08 s pohonem 4×4 multifunkční platformu pro mnoho činností v různých oborech. Na základě dlouhodobých zkušeností jsme právě tento stroj pro jeho vlastnosti zařadili do naší nabídky. Kolový nakladač ZL 08 moderní konstrukce je kloubového provedení s hydrodynamickým pohonem a Z kinematikou. Zadní kyvná náprava umožňuje práci nakladače ZL 08 i v nerovném terénu. Velmi pevná konstrukce výložníku s kluznými pouzdry pro oka pístnic a snadno přístupnými mazacími body patří k přednostem tohoto nakladače ZL 08 od firmy HZM. Výložník je vybaven hydraulickým rychloupínačem příslušenství. Mazací místa zadní nápravy jsou pro snadnější údržbu vyvedena na bok nakladače. Brzdový systém nakladače ZL 08 je řešen bubnovými kapalinovými brzdami s posilovačem. Servořízení nakladače ZL 08 ovládající dva silné rejdové hydraulické válce umožňující plynulé a pohodlné zatáčení, stejně jako přední a zadní náprava s diferenciály.

Terénní pneumatiky

V základní výbavě nakladače jsou již zahrnuty vynikající terénní pneumatiky 31×15,5/15. Lze je nahradit trávníkovými pneumatikami 31,5×16,5/15 s jemným vzorem nebo diagonálními pneumatikami 750-16 pro zpevněné povrchy. Všechny tyto pneumatiky od výrobce nakladačů HZM jsou vynikající kvality s prvotřídním kaučukem, netrhají se, mají dlouhou životnost a neucházejí.

Eurokabina s perfektním výhledem

Výrobce osazuje nakladač ZL 08 eurokabinou s panoramatickým předním oknem a velkým výhledem. Není tak už žádný problém s viditelností při nakládce s plným zdvihem výložníku. Kabina nakladače ZL 08 je vybavena topením s třírychlostní ventilací s výdechy, které lze natočit na čelní sklo a nebo do stran, interiérovým ventilátorem, přehrávačem na SD/USB a couvací kamerou. Samozřejmostí je plně stavitelná sedačka s látkovým čalouněním, stavitelnými loketními opěrkami a stavitelným odpružením podle hmotnosti řidiče. Stavitelný sloupek řízení s přístrojovou deskou, která je vybavena ukazatelem napětí akumulátorů, čítačem motohodin, palivoměrem, ukazatelem tlaku hydraulického okruhu a děleným teploměrem zobrazujícím teplotu motoru a hydraulického oleje. Ve středu přístrojové desky se nachází displej s výstražnými kontrolkami. Vpravo od sedačky je na panelu umístěn spolehlivý mechanický ovládací joystick Z-kinematiky, za ním pak ovládací páka hydraulického upínače, případně ovládací páka čtvrtého okruhu. Nechybí ani bezpečnostní požární vypínač motoru. Vlevo od volantu jsou umístěny řadicí páky pojezdu a reverzace. Klimatizace je nabízena ve volitelné výbavě. Kabina je konstrukčně vyráběna tak, aby plnila požadavky bezpečnostních norem ROPS & FOPS. Na ochranném horním rámu kabiny jsou umístěny výkonné LED pracovní světlomety. Kabina je vybavena pravými i levými dveřmi s aretací v otevřené poloze a je plně uzamykatelná.

Ekologický tříválcový motor

Do nakladače ZL 08 necháváme osazovat nejnovější ekologický tříválcový motor Yanmar 3TNV88F-BSSY. Tento nový ekologicky šetrný motor splňuje nejpřísnější emisní normu EURO 5. Motor pohání hydraulický měnič točivého momentu s převodovkou, dále dvourychlostní hlavní převodovku s automatickými spojkami a reverzací, oběhové čerpadlo hydraulického pohonu a hlavní pracovní hydraulické čerpadlo.

Práce s nakladačem

Nakladač lze velmi snadno ovládat díky všem kvalitním komponentům, kterými disponuje. Není u něj kladen důraz na nízkou pořizovací cenu, ale na výstupní efekt při práci s ním a tím se liší od podobných levných modelů. Lze s ním provádět mnoho prací díky bohatému volitelnému příslušenství, které je uvedeno dále v nabídce. Nakladač je i díky svým rozměrům a hmotnosti snadno přemístitelný a to z něho dělá univerzálního pomocníka kdekoliv.

Poradenství

Poradenství pro naše zákazníky ve formě telefonické nebo elektronické podoby zajišťujeme 12 hodin denně. Nakladač si můžete u nás vyzkoušet a naučíme Vás jej díky jeho vlastnostem ovládat během několika minut.

Servis

Servis záruční a pozáruční poskytujeme našim zákazníkům, tedy na stroje zakoupené u nás, stroj není nutno dopravovat k nám.

Náhradní díly

Náhradní díly pro nakladač ZL 08 vedeme skladem. Jsou kompatibilní se stroji, které prodáváme, ne s jejich levnými napodobeninami. Klademe také důraz na dobrou cenovou politiku náhradních komponentů.

Záložní stroj

Našim zákazníkům můžeme zapůjčit záložní stroj v případě nepředvídaného poškození stroje při práci. Zajistíme tak mobilitu a nepřerušenou pracovní činnost při budování Vašeho díla.

Zaškolení 

Obsluhu nakladače ZL 08 je u nás samozřejmostí zaškolit v podobě praktické výuky na stroji, teoretické výuky v učebně a ve skladu náhradních dílů.

Nevěřte všemu co se povídá

Pověry cíleně šířené o nekvalitě čínských výrobků nejsou u prověřeného nakladače ZL 08 od přímého dovozce poskytujícího kompletní zákaznický servis na místě.

Technická data

Objem lžíce0,4 m3
Šířka lžíce1800 mm
Nosnost800 kg
Zdvih2600 mm
Hmotnost2700 kg
Rozměry4700 × 1600 × 2550 mm
MotorYANMAR 3TNV88F-BSSY
Výkon19 kW
Otáčky motoru2400
Poloměr otáčení3,4 m
Pneumatiky31 × 15,5/15 terénní

Základní výbava

 • standartní lžíce 0,4 m3
 • ovládání Joystick
 • pneu 31 × 15,5/15
 • zpětná kamera
 • stavitelná sedačka
 • stavitelný sloupek řízení
 • topení, el. předehřev motoru, maják
 • mrazuvzdorný akumulátor Varta
 • tříválcový motor EURO 5
 • hydraulický rychloupínač příslušenství

Volitelná výbava

 • klimatizace 19 000 Kč bez DPH
 • nezávislé topení 9 000 Kč bez DPH
 • paletové vidle 19 000 Kč bez DPH
 • kartáč na vozovku 48 000 Kč bez DPH
 • sněhová radlice 33 000 Kč bez DPH
 • lžíce s přidržovačem 32 000 Kč bez DPH
 • multifunkční lžíce 35 000 Kč bez DPH
 • kleště na kulatinu 39 000 Kč bez DPH
 • půdní vrták 59 000 Kč bez DPH
 • jeřáb 26 000 Kč bez DPH
 • drapák na siláž 33 000 Kč bez DPH

Fotogalerie

06:00 – 12:00

 602 432 202

12:00 – 18:00

 608 899 799